Yamaha YZF-R6 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha YZF-R6 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 67 mm |
|---|---|
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 129 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 14500 okr./min |
| Okretni moment | 65.8 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 11000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.1 |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 599 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Deltabox |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2040 mm |
| Širina | 705 mm |
| Visina | 1100 mm |
| Međuosovinski razmak | 1380 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 185 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.3 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Yamaha YZF-R6
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha YZF-R6 Историја
Yamaha YZF-R6 2020

118 ХП
599 цц
190 кг
1.722.311 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2019

118 ХП
599 цц
190 кг
1.912.042 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2018

118 ХП
599 цц
190 кг
1.812.721 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2017

124 ХП
599 цц
189 кг
Yamaha YZF-R6 2016

124 ХП
599 цц
189 кг
1.542.084 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2015

124 ХП
599 цц
189 кг
Yamaha YZF-R6 2014

124 ХП
599 цц
189 кг
Yamaha YZF-R6 2013

124 ХП
599 цц
189 кг
Yamaha YZF-R6 2012

124 ХП
599 цц
189 кг
1.380.866 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2011

123 ХП
599 цц
189 кг
1.109.160 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2010

123 ХП
599 цц
189 кг
1.058.193 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2009

129 ХП
599 цц
185 кг
988.336 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2008

120 ХП
600 цц
163 кг
1.065.084 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2007

120 ХП
600 цц
163 кг
832.108 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2006

120 ХП
600 цц
163 кг
654.614 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZF-R6 2005

120 ХП
600 цц
163 кг
450.032 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Yamaha YZF-R6
ФАК Yamaha YZF-R6
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha YZF-R6?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha YZF-R6 s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 9.670 USD uz prosječnu kilometražu od 38.748 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha YZF-R6 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha YZF-R6?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha YZF-R6.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha YZF-R6? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Yamaha YZF-R6 bila je normalna u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha YZF-R6?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha YZF-R6. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha YZF-R6 Слике
Извор: 1000PS






Прикажи још слика






























