Sym Mio 50
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Sym Mio 50 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 37 mm |
|---|---|
| Takt | 46 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila, Suho |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Automatski, Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 49.5 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 70 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 80 mm |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 160 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|---|
| Promjer | 110 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 10 inč |
| Širina stražnje gume | 90 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 10 inč |
| Dužina | 1760 mm |
| Širina | 695 mm |
| Visina | 1050 mm |
| Međuosovinski razmak | 1250 mm |
| Visina sjedala | 760 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 88 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 5.2 l |
| Maksimalna brzina | 45 km/h |
| Sukladnost licence | AM |
| Raspon | 226 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 52 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.3 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED farovi, USB utičnica, Punjenje i napajanje, Osvetljenje |
|---|
Цена Sym Mio 50
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Sym Mio 50 Историја
Sym Mio 50 2025

3 KS
49.5 ccm
88 kg
Sym Mio 50 2024

3 KS
49.5 ccm
88 kg
Sym Mio 50 2021

3 KS
49.5 ccm
88 kg
Sym Mio 50 2020

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2019

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2018

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2017

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2016

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2015

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2014

3.9 KS
49.5 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2013

4 KS
49.4 ccm
82 kg
Sym Mio 50 2012

4 KS
49.4 ccm
82 kg
Sym Mio 50 2011

3.8 KS
49.4 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2010

4 KS
49.4 ccm
85 kg
Sym Mio 50 2009

4 KS
49.4 ccm
98 kg
ФАК гуме Sym Mio 50
ФАК Sym Mio 50
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Sym Mio 50?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Sym Mio 50 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 253.240 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Sym Mio 50 ili motocikl Skyteam Skymax 50?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Sym Mio 50?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Sym Mio 50.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Sym Mio 50? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Sym Mio 50 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -22 % tijekom prve godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Sym Mio 50?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Sym Mio 50.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Sym Mio 50 Слике
Извор: 1000PS






















