Vespa GTS 125
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Vespa GTS 125 2025
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.7 mm |
| Snaga motora | 14 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8750 okr./min |
| Okretni moment | 12 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6750 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 125 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 12 inč |
| Dužina | 1980 mm |
| Širina | 765 mm |
| Međuosovinski razmak | 1385 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7 l |
| Sukladnost licence | A1, B196 |
| Raspon | 269 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 60 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.6 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | Sustav bez ključa, LED farovi |
|---|
Цена Vespa GTS 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Vespa GTS 125 Историја
Vespa GTS 125 2024

14 KS
125 ccm
664.378 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2023

14 KS
125 ccm
605.981 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2022

14 KS
125 ccm
563.758 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2013

14.3 KS
124 ccm
154 kg
Vespa GTS 125 2012

14.3 KS
124 ccm
154 kg
Vespa GTS 125 2011

14 KS
124 ccm
154 kg
439.470 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2010

14 KS
124 ccm
154 kg
430.074 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2009

369.773 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2008

14.3 KS
124 ccm
144 kg
341.823 RSDавг. тржишна цена
Vespa GTS 125 2007

14.3 KS
124 ccm
144 kg
423.413 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Vespa GTS 125
Алтернативе за Vespa GTS 125
ФАК Vespa GTS 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Vespa GTS 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Vespa GTS 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 647.690 RSD uz prosječnu kilometražu od 2 km.
- Koji je bolji? Motocikl Vespa GTS 125 ili motocikl Honda SH125i?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Vespa GTS 125?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Vespa GTS 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Vespa GTS 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Vespa GTS 125 bila je dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je +5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Vespa GTS 125?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Vespa GTS 125. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Vespa GTS 125 Слике
Извор: 1000PS







Прикажи још слика

















