Ducati 1098 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Ducati 1098 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 106 mm |
|---|---|
| Takt | 67.9 mm |
| Snaga motora | 180 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9750 okr./min |
| Okretni moment | 134 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.8 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki, Suho, Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1198.4 ccm |
Prednji ovjes
| Robna marka | Öhlins |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Robna marka | Öhlins |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno, Jednodijelno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1430 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 165 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Ducati 1098 R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Ducati 1098 R Историја
Ducati 1098 R 2008

180 ХП
1198 цц
165 кг
1.751.774 RSDавг. тржишна цена
ФАК Ducati 1098 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati 1098 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati 1098 R s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 29.770 USD uz prosječnu kilometražu od 2.729 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati 1098 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati 1098 R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Ducati 1098 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati 1098 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Ducati 1098 R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +18 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati 1098 R?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Ducati 1098 R.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.





























