BMW F 800 GS 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW F 800 GS 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 82 mm |
|---|---|
| Takt | 75.6 mm |
| Snaga motora | 86 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 83 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5570 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Radni obujam | 798 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta, motor pod opterećenjem |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Dužina | 2320 mm |
| Širina | 945 mm |
| Visina | 1350 mm |
| Međuosovinski razmak | 1578 mm |
| Visina sjedala | 880 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 185 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 207 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l |
| Maksimalna brzina | 200 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о BMW F 800 GS
Цена BMW F 800 GS
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW F 800 GS Историја
BMW F 800 GS 2026

87 KS
895 ccm
227 kg
1.642.392 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2025

87 KS
895 ccm
227 kg
1.601.240 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2024

87 KS
895 ccm
227 kg
1.471.837 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2018

85 KS
798 ccm
217 kg
1.186.509 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2017

85 KS
798 ccm
217 kg
1.084.461 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2016

86 KS
798 ccm
214 kg
934.483 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2015

86 KS
798 ccm
214 kg
929.368 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2014

86 KS
798 ccm
214 kg
806.032 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2013

86 KS
798 ccm
214 kg
850.752 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2012

86 KS
798 ccm
185 kg
805.437 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2011

86 KS
798 ccm
185 kg
719.327 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2010

86 KS
798 ccm
185 kg
734.194 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2009

86 KS
798 ccm
207 kg
686.263 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 GS 2008

85 KS
798 ccm
191 kg
664.497 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW F 800 GS
ФАК BMW F 800 GS
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW F 800 GS?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW F 800 GS s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 1.162.930 RSD uz prosječnu kilometražu od 9.516 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW F 800 GS ili motocikl Triumph Tiger 800?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW F 800 GS?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW F 800 GS.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW F 800 GS? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla BMW F 800 GS bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW F 800 GS?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW F 800 GS. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW F 800 GS Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика























