Honda CB 1000 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda CB 1000 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 75 mm |
| Takt | 56.5 mm |
| Snaga motora | 125 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 99 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Tri klipa |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2105 mm |
| Širina | 785 mm |
| Visina | 1095 mm |
| Međuosovinski razmak | 1445 mm |
| Visina sjedala | 828 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 217 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda CB 1000 R
Honda CB 1000 R Историја
Honda CB 1000 R 2024

145 ХП
998 цц
212 кг
1.687.620 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2023

145 ХП
998 цц
212 кг
1.609.090 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2022

145 ХП
998 цц
212 кг
1.690.590 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2021

145 ХП
998 цц
212 кг
1.391.678 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2020

145 ХП
998 цц
212 кг
1.289.743 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2019

145 ХП
998 цц
212 кг
1.103.576 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2018

145 ХП
998 цц
212 кг
1.073.281 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2017

125 ХП
998 цц
217 кг
Honda CB 1000 R 2016

125 ХП
998 цц
217 кг
Honda CB 1000 R 2015

125 ХП
998 цц
217 кг
835.197 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2014

125 ХП
998 цц
217 кг
870.006 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2013

125 ХП
998 цц
217 кг
841.968 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2012

125 ХП
998 цц
217 кг
652.594 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2011

125 ХП
998 цц
217 кг
763.082 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2010

125 ХП
998 цц
217 кг
668.751 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2009

125 ХП
998 цц
217 кг
693.581 RSDавг. тржишна цена
Honda CB 1000 R 2008

998 цц
695.126 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Honda CB 1000 R
ФАК Honda CB 1000 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB 1000 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB 1000 R s godinom proizvodnje 2019 inosi prosječno 7.900 USD uz prosječnu kilometražu od 16.137 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB 1000 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB 1000 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Honda CB 1000 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CB 1000 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2011, stabilnost cijene motocikla Honda CB 1000 R bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB 1000 R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB 1000 R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CB 1000 R Слике
Извор: 1000PS



































