Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 117 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3200 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 19 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2415 mm |
| Međuosovinski razmak | 1760 mm |
| Visina sjedala | 622 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 307 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW Историја
Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW 2008

71 ХП
1584 цц
320 кг
ФАК Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 19.480 USD uz prosječnu kilometražu od 9.646 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softtail Rocker FXCW Слике
Извор: 1000PS

























