Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 123 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3500 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Dužina | 2330 mm |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1620 mm |
| Visina sjedala | 663 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 305 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19.3 l (nisko) |
Цена Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF Историја
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2017

80 ХП
1690 цц
321 кг
2.063.993 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2016

79 ХП
1690 цц
321 кг
2.358.034 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2015

79 ХП
1690 цц
321 кг
2.196.104 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2014

79 ХП
1690 цц
321 кг
1.840.997 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2013

79 ХП
1690 цц
320 кг
1.496.938 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2012

78 ХП
1584 цц
320 кг
2.013.382 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2011

78 ХП
1584 цц
320 кг
1.537.688 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2010

1584 цц
305 кг
1.681.442 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009

1584 цц
305 кг
1.423.042 RSDавг. тржишна цена
ФАК Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 10.030 USD uz prosječnu kilometražu od 30.647 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF Слике
Извор: 1000PS



























