KTM 690 SMC 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 690 SMC 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|---|
| Snaga motora | 63 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 64 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Radni obujam | 654 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | Polužje |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Jedan klip |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1480 mm |
| Visina sjedala | 900 mm |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена KTM 690 SMC
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 690 SMC Историја
KTM 690 SMC 2011

63 KS
654 ccm
139 kg
788.072 RSDавг. тржишна цена
KTM 690 SMC 2010

63 KS
654 ccm
139 kg
642.018 RSDавг. тржишна цена
KTM 690 SMC 2009

63 KS
654 ccm
679.126 RSDавг. тржишна цена
KTM 690 SMC 2008

62 KS
654 ccm
139 kg
617.161 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за KTM 690 SMC
ФАК KTM 690 SMC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 690 SMC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 690 SMC s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 705.610 RSD uz prosječnu kilometražu od 8.118 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 690 SMC ili motocikl KTM 690 SMC R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 690 SMC?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala KTM 690 SMC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 690 SMC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla KTM 690 SMC bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je +56 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 690 SMC?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 690 SMC. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 690 SMC Слике
Извор: 1000PS
Прикажи још слика


















