Yamaha R125 2015
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha R125 2015
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.6 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 12.2 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.7 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Deltabox |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2015 mm |
| Širina | 660 mm |
| Visina | 970 mm |
| Međuosovinski razmak | 1355 mm |
| Visina sjedala | 818 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 138 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13.8 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Најновији чланци 1000PS о Yamaha R125
Цена Yamaha R125
Yamaha R125 Историја
Yamaha R125 2026

15 KS
125 ccm
141 kg
699.702 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2025

15 KS
124.7 ccm
141 kg
645.586 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2024

15 KS
124.7 ccm
144 kg
686.500 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2023

15 KS
124.7 ccm
142 kg
600.391 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2022

15 KS
124.7 ccm
142 kg
557.811 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2021

15 KS
124.7 ccm
142 kg
598.131 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2020

15 KS
124.7 ccm
142 kg
502.030 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2019

15 KS
124.7 ccm
142 kg
Yamaha R125 2018

15 KS
124.7 ccm
138 kg
Yamaha R125 2017

15 KS
124.7 ccm
138 kg
Yamaha R125 2016

15 KS
124.7 ccm
138 kg
441.373 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2015

15 KS
124.7 ccm
138 kg
358.831 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2014

15 KS
124.7 ccm
138 kg
359.545 RSDавг. тржишна цена
Yamaha R125 2013

15 KS
124.7 ccm
138 kg
Yamaha R125 2012

15 KS
124.7 ccm
138 kg
Yamaha R125 2011

15 KS
125 ccm
138 kg
Yamaha R125 2010

15 KS
125 ccm
138 kg
Yamaha R125 2009

15 KS
124.66 ccm
138 kg
Yamaha R125 2008
15 KS
125 ccm
126 kg
ФАК гуме Yamaha R125
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Yamaha R125
ФАК Yamaha R125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha R125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha R125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 662.550 RSD uz prosječnu kilometražu od 20 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha R125 ili motocikl Kawasaki Z125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha R125?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha R125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha R125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha R125 bila je loša u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha R125?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha R125. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha R125 Слике
Извор: 1000PS


































