Yamaha WR 250R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha WR 250R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 77 mm |
|---|---|
| Takt | 53.6 mm |
| Snaga motora | 31 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 23.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 250 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Širina | 810 mm |
| Visina sjedala | 930 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 134 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.6 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Yamaha WR 250R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha WR 250R Историја
Yamaha WR 250R 2018

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2017

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2016

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2015

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2014

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2013

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2012

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2011

32 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2010

32 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2009

31 KS
250 ccm
134 kg
Yamaha WR 250R 2008

31 KS
250 ccm
126 kg
471.820 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Yamaha WR 250R
ФАК Yamaha WR 250R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha WR 250R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha WR 250R s godinom proizvodnje 2012 inosi prosječno 505.480 RSD uz prosječnu kilometražu od 10.920 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha WR 250R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha WR 250R?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Yamaha WR 250R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha WR 250R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2011, stabilnost cijene motocikla Yamaha WR 250R bila je normalna u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -9 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha WR 250R?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Yamaha WR 250R. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha WR 250R Слике
Извор: 1000PS






















