Triumph Street Triple 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Triumph Street Triple 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 74 mm |
| Takt | 52.3 mm |
| Snaga motora | 106 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11700 okr./min |
| Okretni moment | 69 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 9100 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 3 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 675 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Kayaba |
|---|
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Nissin |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2030 mm |
| Širina | 736 mm |
| Visina | 1250 mm |
| Međuosovinski razmak | 1395 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 167 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.4 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Triumph Street Triple
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Triumph Street Triple Историја
Triumph Street Triple 2017

95 ХП
675 цц
183 кг
Triumph Street Triple 2016

106 ХП
675 цц
183 кг
711.996 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2015

95 ХП
675 цц
183 кг
763.201 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2014

106 ХП
675 цц
183 кг
769.379 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2013

106 ХП
675 цц
183 кг
582.143 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2012

106 ХП
675 цц
189 кг
644.040 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2011

106 ХП
675 цц
189 кг
522.265 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2010

106 ХП
675 цц
167 кг
486.267 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2009

106 ХП
675 цц
167 кг
453.359 RSDавг. тржишна цена
Triumph Street Triple 2008

106 ХП
675 цц
167 кг
532.007 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Triumph Street Triple
ФАК Triumph Street Triple
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Street Triple?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Street Triple s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 6.690 USD uz prosječnu kilometražu od 8.194 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Street Triple ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Street Triple?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Triumph Street Triple.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Street Triple? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2019, stabilnost cijene motocikla Triumph Street Triple bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +10 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Street Triple?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Triumph Street Triple. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Street Triple Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика






























