Buell 1125 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Buell 1125 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 103 mm |
|---|---|
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 148 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9800 okr./min |
| Okretni moment | 111 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Cilindri | 2 |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1125 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Osam klipova |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 1996 mm |
| Međuosovinski razmak | 1375 mm |
| Visina sjedala | 775 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 170 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20.1 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Buell 1125 R Историја
Buell 1125 R 2011

148 ХП
1125 цц
170 кг
Buell 1125 R 2010

148 ХП
1125 цц
170 кг
Buell 1125 R 2009

148 ХП
1125 цц
170 кг
Buell 1125 R 2008

146 ХП
1125 цц
170 кг
ФАК Buell 1125 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Buell 1125 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Buell 1125 R s godinom proizvodnje 2020 inosi prosječno 3.320 USD uz prosječnu kilometražu od 12.600 km.
- Koji je bolji? Motocikl Buell 1125 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Buell 1125 R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Buell 1125 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Buell 1125 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Buell 1125 R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +19 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Buell 1125 R?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Buell 1125 R. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Buell 1125 R Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика





























