Ducati Sport 1000 S 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Ducati Sport 1000 S 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 94 mm |
|---|---|
| Takt | 71.5 mm |
| Snaga motora | 92 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | Dezmodromski sustav |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 992 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1425 mm |
| Visina sjedala | 825 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 181 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Ducati Sport 1000 S Историја
Ducati Sport 1000 S 2008

92 ХП
992 цц
179 кг
ФАК Ducati Sport 1000 S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Ducati Sport 1000 S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Ducati Sport 1000 S s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 12.750 USD uz prosječnu kilometražu od 7.239 km.
- Koji je bolji? Motocikl Ducati Sport 1000 S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Ducati Sport 1000 S?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Ducati Sport 1000 S.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Ducati Sport 1000 S? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2009, stabilnost cijene motocikla Ducati Sport 1000 S bila je dobra u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +6 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl Ducati Sport 1000 S?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Ducati Sport 1000 S.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Ducati Sport 1000 S Слике
Извор: 1000PS



























