KTM 990 Super Duke
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 990 Super Duke 2011 Искуства и стручни преглед
kot
You can still enter the corner with precision or turn the bike on. You can still correct every radius easily and at will. The Superduke is still more fun than a leather trouser. And you can still take on anyone with it.

Кључна спецификација KTM 990 Super Duke 2011
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 101 mm |
|---|---|
| Takt | 62.4 mm |
| Snaga motora | 119 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 100 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 999 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 850 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 186 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о KTM 990 Super Duke
Цена KTM 990 Super Duke
KTM 990 Super Duke Историја
KTM 990 Super Duke 2010

119 KS
999 ccm
186 kg
696.967 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke 2009

120 KS
999 ccm
186 kg
575.414 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke 2008

120 KS
999 ccm
179 kg
597.655 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke 2007

120 KS
999 ccm
179 kg
536.284 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke 2006

120 KS
999 ccm
184 kg
490.018 RSDавг. тржишна цена
KTM 990 Super Duke 2005

120 KS
999 ccm
184 kg
489.185 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 990 Super Duke
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за KTM 990 Super Duke
ФАК KTM 990 Super Duke
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 990 Super Duke?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 990 Super Duke s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 636.310 RSD uz prosječnu kilometražu od 17.069 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 990 Super Duke ili motocikl BMW S 1000 R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 990 Super Duke?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 990 Super Duke.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 990 Super Duke? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2011, stabilnost cijene motocikla KTM 990 Super Duke bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 990 Super Duke?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 990 Super Duke. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
KTM 990 Super Duke Слике
Извор: 1000PS












