Honda SH300i 2012
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda SH300i 2012
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 68.5 mm |
| Snaga motora | 27 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 26.5 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 279.1 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2098 mm |
| Širina | 728 mm |
| Visina | 1195 mm |
| Međuosovinski razmak | 1422 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 167 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 170 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9 l |
| Maksimalna brzina | 131 km/h |
| Sukladnost licence | A2 |
Oprema
| Oprema | Nosač kacige |
|---|
Цена Honda SH300i
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda SH300i Историја
Honda SH300i 2020

26 KS
279.1 ccm
169 kg
480.265 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2019

26 KS
279.1 ccm
169 kg
473.961 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2018

26 KS
279.1 ccm
169 kg
421.035 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2017

27 KS
279.1 ccm
167 kg
446.368 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2016

27 KS
279.1 ccm
167 kg
398.912 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2015

27 KS
279.1 ccm
167 kg
366.443 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2014

27 KS
279.1 ccm
167 kg
343.131 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2013

27 KS
279.1 ccm
167 kg
330.286 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2012

27 KS
279.1 ccm
167 kg
329.810 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2011

27 KS
279.1 ccm
169 kg
294.367 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2010

27 KS
279.1 ccm
169 kg
368.108 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2009

27 KS
279 ccm
169 kg
284.734 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2008

27 KS
279 ccm
169 kg
247.269 RSDавг. тржишна цена
Honda SH300i 2007

27 KS
279 ccm
169 kg
281.403 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda SH300i
Алтернативе за Honda SH300i
ФАК Honda SH300i
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda SH300i?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda SH300i s godinom proizvodnje 2019 inosi prosječno 449.460 RSD uz prosječnu kilometražu od 8.191 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda SH300i ili motocikl Piaggio Beverly 350ie Sport Touring?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda SH300i?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda SH300i.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda SH300i? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Honda SH300i bila je loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -13 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda SH300i?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda SH300i. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda SH300i Слике
Извор: 1000PS








Прикажи још слика




















