Triumph Tiger 1050 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Triumph Tiger 1050 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 79 mm |
| Takt | 71.4 mm |
| Snaga motora | 116 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9400 okr./min |
| Okretni moment | 100 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6250 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 3 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1050 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Showa |
| Prilagodba | Kompresija |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Showa |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Nissin |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2110 mm |
| Širina | 840 mm |
| Visina | 1320 mm |
| Međuosovinski razmak | 1510 mm |
| Visina sjedala | 835 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 198 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 20 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Triumph Tiger 1050
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Triumph Tiger 1050 Историја
Triumph Tiger 1050 2012

115 ХП
1050 цц
198 кг
757.380 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 1050 2011

115 ХП
1050 цц
198 кг
761.775 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 1050 2010

115 ХП
1050 цц
198 кг
560.758 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 1050 2009

116 ХП
1050 цц
198 кг
568.480 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 1050 2008

115 ХП
1050 цц
198 кг
624.912 RSDавг. тржишна цена
Triumph Tiger 1050 2007

115 ХП
1050 цц
198 кг
639.882 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Triumph Tiger 1050
ФАК Triumph Tiger 1050
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 1050?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Tiger 1050 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 4.840 USD uz prosječnu kilometražu od 55.862 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Tiger 1050 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Tiger 1050?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Triumph Tiger 1050.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Tiger 1050? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Triumph Tiger 1050 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -17 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Tiger 1050?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Triumph Tiger 1050. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Triumph Tiger 1050 Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика





























