Yamaha XVS 1300 A 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha XVS 1300 A 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 100 mm |
|---|---|
| Takt | 83 mm |
| Snaga motora | 73 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 728 okr./min |
| Okretni moment | 106 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.5 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 5 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1.304 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2490 mm |
| Širina | 980 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1690 mm |
| Visina sjedala | 715 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 303 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена Yamaha XVS 1300 A
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha XVS 1300 A Историја
Yamaha XVS 1300 A 2017

73 ХП
1304 цц
304 кг
Yamaha XVS 1300 A 2016

73 ХП
1304 цц
304 кг
1.108.447 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 1300 A 2015

73 ХП
1304 цц
304 кг
Yamaha XVS 1300 A 2014

73 ХП
1304 цц
304 кг
1.038.353 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 1300 A 2013

73 ХП
1304 цц
304 кг
973.129 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 1300 A 2012

73 ХП
1304 цц
304 кг
854.205 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 1300 A 2011

73 ХП
1304 цц
303 кг
Yamaha XVS 1300 A 2010

73 ХП
1304 цц
303 кг
Yamaha XVS 1300 A 2009

73 ХП
1.304 цц
303 кг
Yamaha XVS 1300 A 2008
Yamaha XVS 1300 A 2008
100 ХП
1854 цц
320 кг
909.093 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XVS 1300 A 2007

73 ХП
1304 цц
283 кг
ФАК Yamaha XVS 1300 A
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 1300 A?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XVS 1300 A s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 6.600 USD uz prosječnu kilometražu od 32.522 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XVS 1300 A ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XVS 1300 A?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha XVS 1300 A.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XVS 1300 A? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha XVS 1300 A bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XVS 1300 A?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XVS 1300 A.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XVS 1300 A Слике
Извор: 1000PS































