BMW R 1200 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW R 1200 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 109 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2145 mm |
| Širina | 872 mm |
| Visina | 1285 mm |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 223 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 R
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW R 1200 R Историја
BMW R 1200 R 2018

125 ХП
1170 цц
231 кг
1.218.698 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2017

125 ХП
1170 цц
231 кг
1.182.225 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2016

125 ХП
1170 цц
231 кг
1.111.180 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2015

125 ХП
1170 цц
231 кг
1.218.460 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2014

110 ХП
1170 цц
223 кг
1.072.331 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2013

110 ХП
1170 цц
223 кг
816.307 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2012

110 ХП
1170 цц
223 кг
930.953 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2011

110 ХП
1170 цц
223 кг
958.991 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2010

109 ХП
1170 цц
198 кг
723.877 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2009

109 ХП
1170 цц
223 кг
670.890 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2008

109 ХП
1170 цц
198 кг
782.329 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 R 2007

109 ХП
1170 цц
198 кг
681.345 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW R 1200 R
ФАК BMW R 1200 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 R s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 8.650 USD uz prosječnu kilometražu od 15.506 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW R 1200 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 R bila je dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW R 1200 R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW R 1200 R Слике
Извор: 1000PS




Прикажи још слика




























