BMW R 1200 S 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW R 1200 S 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 122 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8250 okr./min |
| Okretni moment | 112 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.5 |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2151 mm |
| Širina | 870 mm |
| Visina | 1177 mm |
| Međuosovinski razmak | 1487 mm |
| Visina sjedala | 830 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 213 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 S
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW R 1200 S Историја
BMW R 1200 S 2008

122 ХП
1170 цц
190 кг
793.377 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 S 2007

122 ХП
1170 цц
190 кг
801.337 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 S 2006

122 ХП
1170 цц
190 кг
882.481 RSDавг. тржишна цена
ФАК BMW R 1200 S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 S s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 6.210 USD uz prosječnu kilometražu od 36.300 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 S?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala BMW R 1200 S.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 S? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2009, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 S bila je normalna u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 S?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom BMW R 1200 S. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW R 1200 S Слике
Извор: 1000PS
































