MV Agusta F4 1000 R 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација MV Agusta F4 1000 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 76 mm |
| Takt | 55 mm |
| Snaga motora | 174 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11900 okr./min |
| Okretni moment | 111 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1408 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 192 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 21 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
MV Agusta F4 1000 R Историја
MV Agusta F4 1000 R 2013

195 ХП
998 цц
191 кг
MV Agusta F4 1000 R 2012

195 ХП
998 цц
192 кг
MV Agusta F4 1000 R 2009

174 ХП
998 цц
192 кг
MV Agusta F4 1000 R 2008

183 ХП
998 цц
191 кг
MV Agusta F4 1000 R 2007

174 ХП
998 цц
192 кг
ФАК MV Agusta F4 1000 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla MV Agusta F4 1000 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla MV Agusta F4 1000 R s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 11.190 USD uz prosječnu kilometražu od 11.249 km.
- Koji je bolji? Motocikl MV Agusta F4 1000 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla MV Agusta F4 1000 R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala MV Agusta F4 1000 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla MV Agusta F4 1000 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla MV Agusta F4 1000 R bila je dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -20 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl MV Agusta F4 1000 R?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom MV Agusta F4 1000 R.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
MV Agusta F4 1000 R Слике
Извор: 1000PS




























