Yamaha MT-03 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha MT-03 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 100 mm |
|---|---|
| Takt | 84 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6250 okr./min |
| Okretni moment | 56.2 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 660 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2070 mm |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1420 mm |
| Visina sjedala | 805 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 192.4 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 3.4 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Yamaha MT-03
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha MT-03 Историја
Yamaha MT-03 2026

42 KS
321 ccm
167 kg
835.885 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2025

42 KS
321 ccm
167 kg
Yamaha MT-03 2024

42 KS
321 ccm
168 kg
612.998 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2023

42 KS
321 ccm
168 kg
683.289 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2022

42 KS
321 ccm
168 kg
Yamaha MT-03 2021

42 KS
321 ccm
168 kg
570.062 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2020

42 KS
321 ccm
168 kg
603.840 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2019

42 KS
321 ccm
168 kg
573.868 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2018

42 KS
321 ccm
168 kg
515.708 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2017

42 KS
321 ccm
168 kg
Yamaha MT-03 2016

42 KS
321 ccm
168 kg
495.608 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2015

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2014

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2013

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2012

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2011

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2010
Yamaha MT-03 2010
48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2009

48 KS
660 ccm
192 kg
Yamaha MT-03 2008

45 KS
660 ccm
174 kg
Yamaha MT-03 2007

45 KS
660 ccm
174 kg
381.905 RSDавг. тржишна цена
Yamaha MT-03 2006

45 KS
660 ccm
174 kg
442.919 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Yamaha MT-03
ФАК Yamaha MT-03
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha MT-03?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha MT-03 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 691.860 RSD uz prosječnu kilometražu od 105 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha MT-03 ili motocikl Husqvarna Svartpilen 401?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha MT-03?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Yamaha MT-03.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha MT-03? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha MT-03 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -13 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha MT-03?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha MT-03. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha MT-03 Слике
Извор: 1000PS
Прикажи још слика





















