BMW F 800 S 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW F 800 S 2010
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 82 mm |
| Takt | 75.6 mm |
| Snaga motora | 86 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8000 okr./min |
| Okretni moment | 86 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Podmazivanje | Suhi karter |
| Pomak | 798 ccm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | motor pod opterećenjem |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Dužina | 2082 mm |
| Širina | 860 mm |
| Visina | 1155 mm |
| Međuosovinski razmak | 1466 mm |
| Visina sjedala | 840 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 182 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW F 800 S
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW F 800 S Историја
BMW F 800 S 2009

85 ХП
798 цц
204 кг
482.941 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 S 2008

567.649 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 S 2007

448.844 RSDавг. тржишна цена
BMW F 800 S 2006

587.251 RSDавг. тржишна цена
ФАК BMW F 800 S
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW F 800 S?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW F 800 S s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 3.040 USD uz prosječnu kilometražu od 25.380 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW F 800 S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW F 800 S?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala BMW F 800 S.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW F 800 S? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla BMW F 800 S bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -32 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW F 800 S?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom BMW F 800 S. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW F 800 S Слике
Извор: 1000PS


























