Aprilia SXV 550 Supermoto 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Aprilia SXV 550 Supermoto 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 80 mm |
|---|---|
| Takt | 55 mm |
| Snaga motora | 20 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7300 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 553 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Sachs |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | Sachs |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno, Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2165 mm |
| Širina | 815 mm |
| Međuosovinski razmak | 1470 mm |
| Visina sjedala | 918 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 121 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A2 |
Aprilia SXV 550 Supermoto Историја
Aprilia SXV 550 Supermoto 2018

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2017

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2016

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2015

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2014

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2013

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2012

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2011

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2010

18 ХП
550 цц
131 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2009

20 ХП
553 цц
121 кг
Aprilia SXV 550 Supermoto 2008

549 цц
ФАК Aprilia SXV 550 Supermoto
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia SXV 550 Supermoto?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia SXV 550 Supermoto s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 4.680 USD uz prosječnu kilometražu od 11.132 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia SXV 550 Supermoto ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia SXV 550 Supermoto?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Aprilia SXV 550 Supermoto.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Aprilia SXV 550 Supermoto? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Aprilia SXV 550 Supermoto bila je dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je +5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia SXV 550 Supermoto?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Aprilia SXV 550 Supermoto. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.




















