KTM 300 EXC 2024
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 300 EXC 2024
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Radni obujam | 293.15 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Put | 310 mm |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.9 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 963 mm |
|---|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 104.6 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9 l |
Најновији чланци 1000PS о KTM 300 EXC
Цена KTM 300 EXC
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 300 EXC Историја
KTM 300 EXC 2025

293.15 ccm
104 kg
1.342.553 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2024

293.15 ccm
104 kg
1.200.662 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2023

292.2 ccm
103 kg
1.174.853 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2017

100 kg
815.903 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2016

293.2 ccm
102 kg
760.955 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2015

293.2 ccm
102 kg
791.878 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2014

293.2 ccm
102 kg
KTM 300 EXC 2013

293.2 ccm
102 kg
610.500 RSDавг. тржишна цена
KTM 300 EXC 2012

293.2 ccm
103 kg
KTM 300 EXC 2011

293.2 ccm
103 kg
KTM 300 EXC 2010

293.2 ccm
103 kg
KTM 300 EXC 2008

57 KS
293 ccm
105 kg
KTM 300 EXC 2007

57 KS
293 ccm
105 kg
Алтернативе за KTM 300 EXC
ФАК KTM 300 EXC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 300 EXC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 300 EXC s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.234.310 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 300 EXC ili motocikl KTM 350 EXC-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 300 EXC?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 300 EXC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 300 EXC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla KTM 300 EXC bila je normalna u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 300 EXC?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 300 EXC. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 300 EXC Слике
Извор: 1000PS





Прикажи још слика


















