Yamaha YBR 125 2014
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha YBR 125 2014
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 54 mm |
|---|---|
| Takt | 54 mm |
| Snaga motora | 10 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7800 okr./min |
| Okretni moment | 9.6 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 124 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 18 inč |
|---|---|
| Širina stražnje gume | 90 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 1985 mm |
| Širina | 745 mm |
| Visina | 1080 mm |
| Međuosovinski razmak | 1290 mm |
| Visina sjedala | 780 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 126 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена Yamaha YBR 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha YBR 125 Историја
Yamaha YBR 125 2017

10 KS
124 ccm
126 kg
Yamaha YBR 125 2016

10 KS
124 ccm
126 kg
Yamaha YBR 125 2015

10 KS
124 ccm
126 kg
Yamaha YBR 125 2014

10 KS
124 ccm
126 kg
197.791 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YBR 125 2013

10 KS
124 ccm
125 kg
Yamaha YBR 125 2012

10 KS
124 ccm
125 kg
Yamaha YBR 125 2011

11 KS
124 ccm
124 kg
Yamaha YBR 125 2010

11 KS
124 ccm
124 kg
Yamaha YBR 125 2009

10 KS
124 ccm
113 kg
Yamaha YBR 125 2007

10 KS
124 ccm
108 kg
ФАК Yamaha YBR 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha YBR 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha YBR 125 s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 241.800 RSD uz prosječnu kilometražu od 13.633 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha YBR 125 ili motocikl Honda CBR 125 R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha YBR 125?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Yamaha YBR 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha YBR 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha YBR 125 bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha YBR 125?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Yamaha YBR 125.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha YBR 125 Слике
Извор: 1000PS









Прикажи још слика










