Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2016
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2016
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 4.5 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7250 okr./min |
| Okretni moment | 4.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 49 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 13 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 13 inč |
| Dužina | 1790 mm |
| Širina | 750 mm |
| Visina | 1170 mm |
| Međuosovinski razmak | 1280 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 107 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6.7 l |
| Maksimalna brzina | 45 km/h |
| Sukladnost licence | AM |
Цена Piaggio NRG Power 50 DD 2T
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Piaggio NRG Power 50 DD 2T Историја
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2021

4.5 KS
49.4 ccm
107 kg
316.252 RSDавг. тржишна цена
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2020

4.5 KS
49.4 ccm
107 kg
271.770 RSDавг. тржишна цена
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2019

4.5 KS
49.4 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2018

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2017

4.5 KS
49 ccm
107 kg
130.830 RSDавг. тржишна цена
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2016

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2015

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2014

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2013

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2012

4.5 KS
49 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2011

4.5 KS
50 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2010
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2010
4.5 KS
50 ccm
107 kg
Piaggio NRG Power 50 DD 2T 2009

4 KS
49 ccm
107 kg
ФАК гуме Piaggio NRG Power 50 DD 2T
ФАК Piaggio NRG Power 50 DD 2T
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Piaggio NRG Power 50 DD 2T?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Piaggio NRG Power 50 DD 2T s godinom proizvodnje 2017 inosi prosječno 271.170 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Piaggio NRG Power 50 DD 2T ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Piaggio NRG Power 50 DD 2T?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Piaggio NRG Power 50 DD 2T.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Piaggio NRG Power 50 DD 2T? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Piaggio NRG Power 50 DD 2T bila je normalna u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -8 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Piaggio NRG Power 50 DD 2T?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Piaggio NRG Power 50 DD 2T.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Piaggio NRG Power 50 DD 2T Слике
Извор: 1000PS

