Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 123 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3125 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 19 inč |
|---|---|
| Dužina | 2355 mm |
| Međuosovinski razmak | 1630 mm |
| Visina sjedala | 680 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 295 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19.3 l (nisko) |
Цена Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC Историја
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2014

78 ХП
1690 цц
309 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2013

76 ХП
1585 цц
310 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2012

76 ХП
1584 цц
310 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2011

76 ХП
1584 цц
310 кг
1.481.969 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2010

1584 цц
295 кг
1.285.823 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2009

1584 цц
295 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2008

76 ХП
1584 цц
310 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2007

68 ХП
1449 цц
290 кг
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2006

68 ХП
1449 цц
290 кг
1.485.058 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC 2005

68 ХП
1449 цц
290 кг
ФАК Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC s godinom proizvodnje 2010 inosi prosječno 9.980 USD uz prosječnu kilometražu od 26.418 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC bila je normalna u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Dyna Super Glide Custom FXDC Слике
Извор: 1000PS





























