Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98.4 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Snaga motora | 79 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5250 okr./min |
| Okretni moment | 132 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3250 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.6 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1690 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2400 mm |
| Širina | 980 mm |
| Visina | 1115 mm |
| Međuosovinski razmak | 1635 mm |
| Visina sjedala | 670 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 330 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
| Maksimalna brzina | 195 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN Историја
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2017

75 ХП
1690 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2016

79 ХП
1690 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2015

79 ХП
1690 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2014

79 ХП
1690 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2013

79 ХП
1690 цц
330 кг
2.149.532 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2012

76 ХП
1584 цц
330 кг
1.971.919 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2011

76 ХП
1584 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2008

73 ХП
1584 цц
330 кг
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2007

63 ХП
1449 цц
330 кг
2.061.023 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2006

63 ХП
1449 цц
322 кг
1.768.407 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN 2005

63 ХП
1449 цц
330 кг
1.853.115 RSDавг. тржишна цена
ФАК Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN s godinom proizvodnje 2013 inosi prosječno 12.560 USD uz prosječnu kilometražu od 30.657 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN bila je loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Deluxe FLSTN Слике
Извор: 1000PS







Прикажи још слика






















