KTM 250 SX-F 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 250 SX-F 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 78 mm |
|---|---|
| Takt | 52.3 mm |
| Stupanj kompresije | 13.9 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 249.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 992 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 102.9 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l |
Цена KTM 250 SX-F
KTM 250 SX-F Историја
KTM 250 SX-F 2027

249.9 ccm
101 kg
KTM 250 SX-F 2026

249.9 ccm
101 kg
1.287.486 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2025

249.9 ccm
101 kg
1.208.512 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2024

249.9 ccm
101 kg
981.582 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2023

249.9 ccm
101 kg
841.237 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2022

249.9 ccm
99 kg
773.562 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2021

249.9 ccm
99 kg
590.876 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2020

249.9 ccm
99 kg
580.647 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2019

249.9 ccm
99 kg
591.114 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2018

249.9 ccm
98 kg
561.498 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2017

249.9 ccm
98 kg
523.320 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2016

249.9 ccm
98 kg
496.559 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2015

249.9 ccm
102 kg
KTM 250 SX-F 2014

249.9 ccm
102 kg
478.124 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2013

249.9 ccm
102 kg
416.277 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2012

248.6 ccm
98 kg
377.861 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2011

248.6 ccm
98 kg
463.614 RSDавг. тржишна цена
KTM 250 SX-F 2010

248.6 ccm
98 kg
427.814 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме KTM 250 SX-F
Алтернативе за KTM 250 SX-F
ФАК KTM 250 SX-F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 250 SX-F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 250 SX-F s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.243.290 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 250 SX-F ili motocikl KTM 450 SX-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 250 SX-F?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala KTM 250 SX-F.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 250 SX-F? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2012, stabilnost cijene motocikla KTM 250 SX-F bila je normalna u usporedbi s drugim Motocross motociklima. Trend cijena bio je -14 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 250 SX-F?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom KTM 250 SX-F. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 250 SX-F Слике
Извор: 1000PS





























