BMW R 1200 RT 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација BMW R 1200 RT 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Bokser |
|---|---|
| Provrt | 101 mm |
| Takt | 73 mm |
| Snaga motora | 110 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Prijenos | kardanski sklop |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1170 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2230 mm |
| Širina | 905 mm |
| Visina | 1430 mm |
| Međuosovinski razmak | 1485 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 259 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 27 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Цена BMW R 1200 RT
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW R 1200 RT Историја
BMW R 1200 RT 2018

125 ХП
1170 цц
274 кг
1.866.540 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2017

125 ХП
1170 цц
274 кг
1.754.269 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2016

125 ХП
1170 цц
274 кг
1.572.379 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2015

125 ХП
1170 цц
274 кг
1.339.760 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2014

125 ХП
1170 цц
274 кг
1.342.611 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2013

110 ХП
1170 цц
223 кг
1.248.399 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2012

110 ХП
1170 цц
223 кг
1.138.861 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2011

110 ХП
1170 цц
223 кг
995.583 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2010

110 ХП
1170 цц
229 кг
909.568 RSDавг. тржишна цена
BMW R 1200 RT 2009

110 ХП
1170 цц
259 кг
788.982 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW R 1200 RT
ФАК BMW R 1200 RT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 RT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW R 1200 RT s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 10.780 USD uz prosječnu kilometražu od 31.732 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW R 1200 RT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW R 1200 RT?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW R 1200 RT.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW R 1200 RT? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla BMW R 1200 RT bila je normalna u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je -5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW R 1200 RT?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW R 1200 RT. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
BMW R 1200 RT Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика