Yamaha XT660Z Tenere 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha XT660Z Tenere 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 100 mm |
|---|---|
| Takt | 84 mm |
| Snaga motora | 48 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6000 okr./min |
| Okretni moment | 58 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 5 |
| Pomak | 660 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2260 mm |
| Širina | 895 mm |
| Visina | 1500 mm |
| Međuosovinski razmak | 1500 mm |
| Visina sjedala | 895 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 206 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 2.9 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A2 |
Цена Yamaha XT660Z Tenere
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha XT660Z Tenere Историја
Yamaha XT660Z Tenere 2017

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2016

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2015

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2014

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2013

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2012

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2011

48 ХП
660 цц
206 кг
Yamaha XT660Z Tenere 2010

48 ХП
660 цц
206 кг
651.049 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XT660Z Tenere 2009

48 ХП
660 цц
206 кг
657.940 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Yamaha XT660Z Tenere
ФАК Yamaha XT660Z Tenere
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XT660Z Tenere?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XT660Z Tenere s godinom proizvodnje 2012 inosi prosječno 5.370 USD uz prosječnu kilometražu od 17.773 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XT660Z Tenere ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XT660Z Tenere?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Yamaha XT660Z Tenere.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XT660Z Tenere? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2015, stabilnost cijene motocikla Yamaha XT660Z Tenere bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je +4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XT660Z Tenere?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XT660Z Tenere. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XT660Z Tenere Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика




























