Kawasaki ER-6n 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kawasaki ER-6n 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 83 mm |
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 72 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 66 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.3 |
| Paljenje | Digitalno |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 649 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.5 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Kawasaki ER-6n
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Kawasaki ER-6n Историја
Kawasaki ER-6n 2017

72 KS
649 ccm
204 kg
Kawasaki ER-6n 2016

72 KS
649 ccm
204 kg
594.206 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2015

72 KS
649 ccm
204 kg
545.204 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2014

72 KS
649 ccm
204 kg
542.706 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2013

72 KS
649 ccm
204 kg
482.763 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2012

72 KS
649 ccm
204 kg
462.543 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2011

72 KS
649 ccm
204 kg
469.204 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2010

72 KS
649 ccm
204 kg
438.161 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2009

72 KS
649 ccm
204 kg
438.518 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2008

72 KS
649 ccm
179 kg
352.289 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2007

72 KS
649 ccm
179 kg
333.022 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki ER-6n 2006

72 KS
649 ccm
179 kg
317.917 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за Kawasaki ER-6n
ФАК Kawasaki ER-6n
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki ER-6n?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki ER-6n s godinom proizvodnje 2014 inosi prosječno 632.610 RSD uz prosječnu kilometražu od 9.413 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki ER-6n ili motocikl Kawasaki Versys 650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki ER-6n?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Kawasaki ER-6n.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki ER-6n? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Kawasaki ER-6n bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -100 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki ER-6n?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki ER-6n. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki ER-6n Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика






















