Honda XL 125 V Varadero 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda XL 125 V Varadero 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 42 mm |
|---|---|
| Takt | 45 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11000 okr./min |
| Okretni moment | 10.4 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.8 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 125 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 18 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2145 mm |
| Širina | 850 mm |
| Visina | 1250 mm |
| Međuosovinski razmak | 1450 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 169 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16.8 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A1 |
Цена Honda XL 125 V Varadero
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda XL 125 V Varadero Историја
Honda XL 125 V Varadero 2014

15 ХП
125 цц
169 кг
Honda XL 125 V Varadero 2013

15 ХП
125 цц
169 кг
Honda XL 125 V Varadero 2012

15 ХП
125 цц
169 кг
Honda XL 125 V Varadero 2011

15 ХП
125 цц
169 кг
Honda XL 125 V Varadero 2010

15 ХП
125 цц
169 кг
Honda XL 125 V Varadero 2009

15 ХП
125 цц
169 кг
343.345 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 125 V Varadero 2008

15 ХП
125 цц
149 кг
Honda XL 125 V Varadero 2007

15 ХП
125 цц
149 кг
Honda XL 125 V Varadero 2006

15 ХП
125 цц
149 кг
Honda XL 125 V Varadero 2005

15 ХП
125 цц
149 кг
ФАК Honda XL 125 V Varadero
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda XL 125 V Varadero?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda XL 125 V Varadero s godinom proizvodnje 2001 inosi prosječno 2.010 USD uz prosječnu kilometražu od 25.803 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda XL 125 V Varadero ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda XL 125 V Varadero?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Honda XL 125 V Varadero.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda XL 125 V Varadero? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Honda XL 125 V Varadero bila je normalna u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda XL 125 V Varadero?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda XL 125 V Varadero.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda XL 125 V Varadero Слике
Извор: 1000PS


























