Honda XL 1000 V Varadero 2010
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda XL 1000 V Varadero 2010
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 98 mm |
| Takt | 66 mm |
| Snaga motora | 94 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 98 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.8 |
| Stupnjevi | 90 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 996 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Tri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Tri klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Dužina | 2305 mm |
| Širina | 925 mm |
| Visina | 1465 mm |
| Međuosovinski razmak | 1555 mm |
| Visina sjedala | 838 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 269 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 276 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 25 l |
| Maksimalna brzina | 200 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda XL 1000 V Varadero
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Honda XL 1000 V Varadero Историја
Honda XL 1000 V Varadero 2020

93 KS
996 ccm
244 kg
Honda XL 1000 V Varadero 2013

94 KS
996 ccm
277 kg
Honda XL 1000 V Varadero 2012

94 KS
996 ccm
277 kg
Honda XL 1000 V Varadero 2011

94 KS
996 ccm
269 kg
760.598 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2010

94 KS
996 ccm
269 kg
676.510 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2009

94 KS
996 ccm
269 kg
540.803 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2008

95 KS
996 ccm
235 kg
550.081 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2007

95 KS
996 ccm
235 kg
565.067 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2006

95 KS
996 ccm
235 kg
573.035 RSDавг. тржишна цена
Honda XL 1000 V Varadero 2005

95 KS
996 ccm
235 kg
440.897 RSDавг. тржишна цена
ФАК Honda XL 1000 V Varadero
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda XL 1000 V Varadero?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda XL 1000 V Varadero s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 553.560 RSD uz prosječnu kilometražu od 59.822 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda XL 1000 V Varadero ili motocikl BMW R 1200 GS?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda XL 1000 V Varadero?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda XL 1000 V Varadero.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda XL 1000 V Varadero? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2011, stabilnost cijene motocikla Honda XL 1000 V Varadero bila je dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda XL 1000 V Varadero?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda XL 1000 V Varadero. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda XL 1000 V Varadero Слике
Извор: 1000PS


Прикажи још слика















