Honda CBR1000RR Fireblade 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Honda CBR1000RR Fireblade 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 76 mm |
| Takt | 55.1 mm |
| Snaga motora | 178 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 12000 okr./min |
| Okretni moment | 112 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.3 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 999 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
Prednje kočnice
| Klip | Jedan klip |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 190 mm |
| Visina stražnje gume | 50 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2080 mm |
| Širina | 685 mm |
| Visina | 1130 mm |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 169 kg |
| Težina neopterećenog vozila | 199 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.7 l |
| Sukladnost licence | A |
Цена Honda CBR1000RR Fireblade
Honda CBR1000RR Fireblade Историја
Honda CBR1000RR Fireblade 2019

192 KS
999 ccm
196 kg
Honda CBR1000RR Fireblade 2018

192 KS
999 ccm
196 kg
Honda CBR1000RR Fireblade 2017

192 KS
999 ccm
196 kg
1.678.667 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2016

181 KS
999.8 ccm
200 kg
Honda CBR1000RR Fireblade 2015

181 KS
999.8 ccm
200 kg
1.209.939 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2014

181 KS
999.8 ccm
200 kg
1.221.595 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2013

178 KS
999.8 ccm
199 kg
1.020.474 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2012

178 KS
999.8 ccm
199 kg
897.969 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2011

178 KS
999 ccm
199 kg
903.916 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2010

178 KS
999 ccm
199 kg
749.299 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2009

178 KS
999 ccm
169 kg
850.752 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2008

172 KS
998 ccm
176 kg
849.919 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2007

172 KS
998 ccm
176 kg
714.926 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2006

172 KS
998 ccm
176 kg
790.689 RSDавг. тржишна цена
Honda CBR1000RR Fireblade 2005

172 KS
998 ccm
179 kg
855.747 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Honda CBR1000RR Fireblade
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Sporttouring tires
For naked bikes, sports tourers but also sports motorcycles. High mileage is very important, as is wet grip. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Honda CBR1000RR Fireblade
ФАК Honda CBR1000RR Fireblade
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CBR1000RR Fireblade?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CBR1000RR Fireblade s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 1.123.230 RSD uz prosječnu kilometražu od 16.458 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CBR1000RR Fireblade ili motocikl Suzuki GSX-R 1000?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CBR1000RR Fireblade?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CBR1000RR Fireblade.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CBR1000RR Fireblade? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Honda CBR1000RR Fireblade bila je dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +11 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CBR1000RR Fireblade?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CBR1000RR Fireblade. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Honda CBR1000RR Fireblade Слике
Извор: 1000PS






























