Suzuki GSX-R 600 2012
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Suzuki GSX-R 600 2012
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 125 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 13500 okr./min |
| Okretni moment | 68.6 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 11500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.8 |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | DOHC |
| Radni obujam | 599 ccm |
Prednji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Twin-Spar |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 55 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2040 mm |
| Širina | 715 mm |
| Visina | 1125 mm |
| Međuosovinski razmak | 1400 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 196 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l |
| Maksimalna brzina | 260 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Suzuki GSX-R 600
Suzuki GSX-R 600 Историја
Suzuki GSX-R 600 2017

125 KS
599 ccm
196 kg
1.105.870 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2016

125 KS
599 ccm
196 kg
Suzuki GSX-R 600 2015

125 KS
599 ccm
196 kg
Suzuki GSX-R 600 2014

125 KS
599 ccm
196 kg
1.144.167 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2013

125 KS
599 ccm
196 kg
Suzuki GSX-R 600 2012

125 KS
599 ccm
196 kg
1.017.143 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2011

125 KS
599 ccm
196 kg
873.825 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2010

125 KS
599 ccm
196 kg
814.357 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2009

92 KS
599 ccm
196 kg
846.113 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2008

599 ccm
751.678 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2007

599 ccm
695.183 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2006

599 ccm
668.779 RSDавг. тржишна цена
Suzuki GSX-R 600 2005

120 KS
599 ccm
161 kg
496.916 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Suzuki GSX-R 600
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Sporttouring tires
For naked bikes, sports tourers but also sports motorcycles. High mileage is very important, as is wet grip. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Suzuki GSX-R 600
ФАК Suzuki GSX-R 600
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Suzuki GSX-R 600?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Suzuki GSX-R 600 s godinom proizvodnje 2008 inosi prosječno 957.790 RSD uz prosječnu kilometražu od 36.133 km.
- Koji je bolji? Motocikl Suzuki GSX-R 600 ili motocikl Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Suzuki GSX-R 600?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Suzuki GSX-R 600.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Suzuki GSX-R 600? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Suzuki GSX-R 600 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -21 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Suzuki GSX-R 600?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Suzuki GSX-R 600. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Suzuki GSX-R 600 Слике
Извор: 1000PS


































