Yamaha YZ250F 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha YZ250F 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 77 mm |
|---|---|
| Takt | 53.6 mm |
| Stupanj kompresije | 13.8 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 250 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 310 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | Polužje |
| Put | 317 mm |
| Prilagodba | Kompresija, Predopterećenje, Povrat |
| Materijal | Aluminij |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 26 stupanj |
| Trag | 119 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 270 mm |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Dužina | 2175 mm |
| Širina | 825 mm |
| Visina | 1285 mm |
| Međuosovinski razmak | 1475 mm |
| Visina sjedala | 970 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 106 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6.2 l |
Цена Yamaha YZ250F
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha YZ250F Историја
Yamaha YZ250F 2026

250 ccm
105 kg
1.209.226 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2025

250 ccm
105 kg
1.062.339 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2024

250 ccm
106 kg
815.784 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2023

250 ccm
106 kg
749.894 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2022

250 ccm
106 kg
569.943 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2021

250 ccm
106 kg
552.459 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2020

250 ccm
105 kg
572.084 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2019

250 ccm
105 kg
502.268 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2018

250 ccm
105 kg
661.048 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2017

250 ccm
105 kg
497.154 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2016

250 ccm
105 kg
548.059 RSDавг. тржишна цена
Yamaha YZ250F 2015

250 ccm
103 kg
Yamaha YZ250F 2014

250 ccm
103 kg
Yamaha YZ250F 2013

250 ccm
103 kg
Yamaha YZ250F 2012

250 ccm
103 kg
Yamaha YZ250F 2011

250 ccm
102 kg
Yamaha YZ250F 2010

250 ccm
102 kg
Yamaha YZ250F 2009

250 ccm
102 kg
ФАК гуме Yamaha YZ250F
Алтернативе за Yamaha YZ250F
ФАК Yamaha YZ250F
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha YZ250F?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha YZ250F s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.082.640 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha YZ250F ili motocikl KTM 250 SX-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha YZ250F?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha YZ250F.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha YZ250F? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Yamaha YZ250F bila je normalna u usporedbi s drugim Motocross motociklima. Trend cijena bio je -13 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha YZ250F?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha YZ250F. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha YZ250F Слике
Извор: 1000PS






Прикажи још слика

















