Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 88.9 mm |
|---|---|
| Takt | 96.8 mm |
| Okretni moment | 115 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Dimenzije i težina
| Dužina | 2640 mm |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1625 mm |
| Visina sjedala | 715 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 355 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 22.7 l (nisko) |
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Историја
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2011

84 ХП
1690 цц
413 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2010

1584 цц
355 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009

1584 цц
355 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2008

82 ХП
1584 цц
345 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2007

67 ХП
1449 цц
332 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2006

67 ХП
1449 цц
332 кг
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2005

67 ХП
1449 цц
345 кг
Алтернативе за Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT
ФАК Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 13.930 USD uz prosječnu kilometražu od 19.893 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2010, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT bila je normalna u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика






















