GASGAS EC 300 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација GASGAS EC 300 2021
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 293.2 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Nosač amortizera | Polužje |
| Robna marka | WP |
| Put | 300 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Međuosovinski razmak | 1487 mm |
| Visina sjedala | 950 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 106.2 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 8.5 l |
Цена GASGAS EC 300
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
GASGAS EC 300 Историја
GASGAS EC 300 2026

293.15 ccm
107 kg
1.270.240 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2025

293.2 ccm
107 kg
GASGAS EC 300 2024

293.2 ccm
105 kg
1.096.236 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2023

293.2 ccm
105 kg
995.259 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2022

293.2 ccm
105 kg
848.373 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2021

293.2 ccm
106 kg
942.927 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2020

299.3 ccm
105 kg
726.701 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2019

299.3 ccm
105 kg
692.804 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 300 2011

294.7 ccm
102 kg
GASGAS EC 300 2010

297 ccm
102 kg
GASGAS EC 300 2009

294.7 ccm
102 kg
GASGAS EC 300 2007

54 KS
297 ccm
99 kg
GASGAS EC 300 2006

54 KS
295 ccm
109 kg
GASGAS EC 300 2005

54 KS
295 ccm
109 kg
ФАК гуме GASGAS EC 300
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
ФАК GASGAS EC 300
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla GASGAS EC 300?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla GASGAS EC 300 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 1.175.400 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS EC 300 ili motocikl Rieju MR RACING?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS EC 300?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala GASGAS EC 300.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla GASGAS EC 300? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla GASGAS EC 300 bila je normalna u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS EC 300?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom GASGAS EC 300. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
GASGAS EC 300 Слике
Извор: 1000PS















Прикажи још слика


















