GASGAS EC 250 2020
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
GASGAS EC 250 2020 Искуства и стручни преглед
Airbert
The Gas Gas Ec 250 is a real all-round alternative that is fun in any terrain and does not overtax the rider!

Кључна спецификација GASGAS EC 250 2020
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 66.4 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 249.3 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Zatvoreni uložak |
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 48 mm |
| Put | 300 mm |
Stražnji ovjes
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
|---|---|
| Put | 131.5 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Perimetar |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Tehnologija | Val |
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Nissin |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2145 mm |
| Širina | 810 mm |
| Visina | 1235 mm |
| Međuosovinski razmak | 1480 mm |
| Visina sjedala | 960 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 105 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 9.8 l |
Цена GASGAS EC 250
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
GASGAS EC 250 Историја
GASGAS EC 250 2025

249 ccm
107 kg
1.112.768 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 250 2024

249 ccm
105 kg
1.045.926 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 250 2023

249 ccm
105 kg
890.595 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 250 2022

249 ccm
105 kg
1.021.425 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 250 2021

249 ccm
106 kg
876.561 RSDавг. тржишна цена
GASGAS EC 250 2020

249.3 ccm
105 kg
GASGAS EC 250 2019

249.3 ccm
105 kg
GASGAS EC 250 2011

249.3 ccm
101 kg
GASGAS EC 250 2010

249 ccm
97 kg
GASGAS EC 250 2009

249.3 ccm
101 kg
GASGAS EC 250 2008

50 KS
249 ccm
99 kg
GASGAS EC 250 2007

50 KS
249 ccm
99 kg
GASGAS EC 250 2006

50 KS
249 ccm
109 kg
GASGAS EC 250 2005

50 KS
249 ccm
109 kg
ФАК гуме GASGAS EC 250
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
100% offroad
For hard enduro bikes used in hobby races or hard enduro training sessions, FIM approval is not a criterion for us.
ФАК GASGAS EC 250
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla GASGAS EC 250?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla GASGAS EC 250 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 1.040.100 RSD uz prosječnu kilometražu od 3 km.
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS EC 250 ili motocikl GASGAS EC 250 F Racing?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS EC 250?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala GASGAS EC 250.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla GASGAS EC 250? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2007, stabilnost cijene motocikla GASGAS EC 250 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -24 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS EC 250?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom GASGAS EC 250. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
GASGAS EC 250 Слике
Извор: 1000PS














