Benda Chinchilla 350 CVT
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
The Benda Chinchilla 350 NEO is a bold cruiser that deliberately breaks new ground with its CVT transmission, creating one thing above all else: maximum accessibility. It is easier to ride than almost any other bike in this class and is clearly aimed at beginners, returning riders and anyone who wants to cruise in a relaxed manner without having to worry about shifting gears. Even if some of the classic V2 emotion is lost in the process, the overall package impresses with its suitability for everyday use, its comfort and, above all, a concept that works surprisingly well.
Прочитајте цео чланак на 1000ПС.цом

Кључна спецификација Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 42 mm |
| Takt | 45 mm |
| Snaga motora | 34 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8700 okr./min |
| Okretni moment | 31 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, Sistemi kvačila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 343 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 115 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Put | 37 mm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Aktivacija | Hidraulika |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Dva klipa |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 15 inč |
| Dužina | 2190 mm |
| Širina | 895 mm |
| Visina | 1050 mm |
| Međuosovinski razmak | 1485 mm |
| Visina sjedala | 690 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 195 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l |
| Sukladnost licence | A2 |
| Raspon | 355 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 104 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.5 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 94 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED farovi, USB utičnica, Punjenje i napajanje, Osvetljenje |
|---|
Најновији чланци 1000PS о Benda Chinchilla 350 CVT
ФАК гуме Benda Chinchilla 350 CVT
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
ФАК Benda Chinchilla 350 CVT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Benda Chinchilla 350 CVT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Benda Chinchilla 350 CVT s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 716.110 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Benda Chinchilla 350 CVT ili motocikl QJ Motor SRV 400 AMT?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Benda Chinchilla 350 CVT?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Benda Chinchilla 350 CVT.
- Koliko je popularan motocikl Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Benda Chinchilla 350 CVT. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Benda Chinchilla 350 CVT Слике
Извор: 1000PS









