Husqvarna TC 250 2014
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Husqvarna TC 250 2014
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 66.4 mm |
|---|---|
| Takt | 72 mm |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Kokusan |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Radni obujam | 249 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Nosač amortizera | Polužje |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Središnja ispušna cijev |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Međuosovinski razmak | 1495 mm |
| Visina sjedala | 992 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 97.8 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l |
Цена Husqvarna TC 250
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Husqvarna TC 250 Историја
Husqvarna TC 250 2026

249 ccm
99 kg
1.012.386 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2025

249 ccm
99 kg
1.069.000 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2024

249 ccm
99 kg
1.026.539 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2023

249 ccm
99 kg
919.973 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2022

249 ccm
96 kg
984.079 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2021

249 ccm
95 kg
996.686 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2020

249 ccm
95 kg
612.284 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2019

249 ccm
95 kg
525.936 RSDавг. тржишна цена
Husqvarna TC 250 2018

249 ccm
95 kg
Husqvarna TC 250 2017

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2016

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2015

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2014

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2013

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2012

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2011

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2010

249 ccm
97 kg
Husqvarna TC 250 2009

249 ccm
96 kg
ФАК гуме Husqvarna TC 250
ФАК Husqvarna TC 250
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 250?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Husqvarna TC 250 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 951.010 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Husqvarna TC 250 ili motocikl Husqvarna TC 250?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Husqvarna TC 250?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Husqvarna TC 250.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Husqvarna TC 250? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2007, stabilnost cijene motocikla Husqvarna TC 250 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Motocross motociklima. Trend cijena bio je -42 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Husqvarna TC 250?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Husqvarna TC 250.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Husqvarna TC 250 Слике
Извор: 1000PS










Прикажи још слика














