Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2009
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 117 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3200 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 21 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2410 mm |
| Međuosovinski razmak | 1700 mm |
| Visina sjedala | 640 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 303 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18.9 l (nisko) |
Цена Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB Историја
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2008

71 ХП
1584 цц
317 кг
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2007

63 ХП
1449 цц
305 кг
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2006

63 ХП
1449 цц
300 кг
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB 2005

63 ХП
1449 цц
305 кг
ФАК Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB s godinom proizvodnje 2007 inosi prosječno 12.500 USD uz prosječnu kilometražu od 29.719 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2007, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -24 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Harley-Davidson Softail Night Train FXSTB Слике
Извор: 1000PS

























