Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2013
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2013
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98.4 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Snaga motora | 84 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 5010 okr./min |
| Okretni moment | 134 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.6 |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Broj brzina | 6 |
| Ventili | OHV |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 1690 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 65 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2400 mm |
| Širina | 955 mm |
| Visina | 1435 mm |
| Međuosovinski razmak | 1625 mm |
| Visina sjedala | 735 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 368 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 22.7 l |
| Maksimalna brzina | 180 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Цена Harley-Davidson Road King Classic FLHRC
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC Историја
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2020

89 KS
1745 ccm
362 kg
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2019

89 KS
1745 ccm
362 kg
2.921.433 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2018

89 KS
1745 ccm
362 kg
2.956.162 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2017

90 KS
1745 ccm
362 kg
2.954.378 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2016

87 KS
1690 ccm
371 kg
2.433.913 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2015

87 KS
1690 ccm
371 kg
2.460.555 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2014
87 KS
1690 ccm
371 kg
2.366.357 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2013
84 KS
1690 ccm
368 kg
2.349.706 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2012
84 KS
1690 ccm
368 kg
2.305.462 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2011
84 KS
1690 ccm
368 kg
2.189.023 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2010
1584 ccm
355 kg
2.176.892 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2009

1584 ccm
355 kg
2.059.145 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2008

82 KS
1584 ccm
345 kg
1.806.286 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2007

67 KS
1449 ccm
332 kg
1.750.862 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2006

67 KS
1449 ccm
332 kg
1.586.016 RSDавг. тржишна цена
Harley-Davidson Road King Classic FLHRC 2005

67 KS
1449 ccm
345 kg
1.707.569 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Harley-Davidson Road King Classic FLHRC
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
ФАК Harley-Davidson Road King Classic FLHRC
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Road King Classic FLHRC?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Road King Classic FLHRC s godinom proizvodnje 2011 inosi prosječno 2.156.540 RSD uz prosječnu kilometražu od 26.032 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Road King Classic FLHRC ili motocikl Harley-Davidson Touring Road King FLHR?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Road King Classic FLHRC?
- U usporedbi s drugim Touring motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Road King Classic FLHRC.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Road King Classic FLHRC? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2016, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Road King Classic FLHRC bila je dobra u usporedbi s drugim Touring motociklima. Trend cijena bio je +2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Road King Classic FLHRC?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Road King Classic FLHRC.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.















