NIU FQi 500 2026
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација NIU FQi 500 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|---|
| Snaga motora | 8.7 KS |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | izravno |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 180 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Kombinovani sistem kočenja (CBS) |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 14 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 1970 mm |
| Širina | 710 mm |
| Visina | 1134 mm |
| Međuosovinski razmak | 1350 mm |
| Visina sjedala | 760 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 127 kg |
| Maksimalna brzina | 95 km/h |
| Sukladnost licence | A1, A2, A |
| Raspon | 95 km |
| Snaga akumulatora (V) | 72 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 56 Ah |
| Rekuperacija | да |
| Razmak od tla | 145 mm |
Oprema
| Oprema | Bluetooth, Povezivost, LED farovi, TFT zaslon, USB utičnica, USB-C utičnica, Moderna elektronika, Punjenje i napajanje, Više USB priključaka, Komfor, Povezivost, Osvetljenje, Prostor za odlaganje, Pretinac za odlaganje |
|---|
NIU FQi 500 Историја
NIU FQi 500 2025

6.7 KS
127 kg
ФАК NIU FQi 500
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla NIU FQi 500?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla NIU FQi 500 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 451.840 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl NIU FQi 500 ili motocikl NIU NQiX 500?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla NIU FQi 500?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala NIU FQi 500.
- Koliko je popularan motocikl NIU FQi 500?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom NIU FQi 500.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
NIU FQi 500 Слике
Извор: 1000PS




























