Kawasaki Z1000 2005
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Kawasaki Z1000 2005
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 77.2 mm |
|---|---|
| Takt | 50.9 mm |
| Snaga motora | 127 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 95.6 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 953 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66 stupanj |
| Trag | 101 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Tehnologija | Latica |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 250 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 190 mm |
| Visina stražnje gume | 50 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2080 mm |
| Širina | 770 mm |
| Visina | 1055 mm |
| Međuosovinski razmak | 1420 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 198 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l |
| Maksimalna brzina | 250 km/h |
| Sukladnost licence | A |
Најновији чланци 1000PS о Kawasaki Z1000
Цена Kawasaki Z1000
Kawasaki Z1000 Историја
Kawasaki Z1000 2020

142 KS
1043 ccm
221 kg
1.363.962 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2019

142 KS
1043 ccm
221 kg
Kawasaki Z1000 2018

142 KS
1043 ccm
221 kg
Kawasaki Z1000 2017

142 KS
1043 ccm
221 kg
1.218.860 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2016

142 KS
1043 ccm
221 kg
1.180.681 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2015

142 KS
1043 ccm
221 kg
1.078.039 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2014

142 KS
1043 ccm
221 kg
1.038.433 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2013

138 KS
1043 ccm
221 kg
971.591 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2012

138 KS
1043 ccm
221 kg
880.961 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2011

138 KS
1043 ccm
221 kg
743.828 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2010

138 KS
1043 ccm
221 kg
658.669 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2009

125 KS
953 ccm
228 kg
685.668 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2008

127 KS
953 ccm
205 kg
654.031 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2007

125 KS
953 ccm
564.829 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2006

127 KS
953 ccm
198 kg
472.534 RSDавг. тржишна цена
Kawasaki Z1000 2005

127 KS
953 ccm
198 kg
577.555 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Kawasaki Z1000
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive sporty all-rounder
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Hypersport tires with trackday suitability
Sporty tires for the road that also work well on a track day. Some compromises in the rain on the road or in the heat on the track.
Road sport tires
All-round tire for sporty road riders. Super sports bikes, naked bikes, sports tourers. Also occasional trips to the race track. However, mileage plays a role, as does a short warm-up time and performance in bad weather.
Алтернативе за Kawasaki Z1000
ФАК Kawasaki Z1000
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z1000?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Z1000 s godinom proizvodnje 2018 inosi prosječno 1.632.450 RSD uz prosječnu kilometražu od 6.314 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Z1000 ili motocikl Aprilia Tuono V4 1100 Factory?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Z1000?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Kawasaki Z1000.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki Z1000? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2008, stabilnost cijene motocikla Kawasaki Z1000 bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Z1000?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Z1000. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Kawasaki Z1000 Слике
Извор: 1000PS





























