Beta RX 450 4T 2024
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Beta RX 450 4T 2024
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 97 mm |
|---|---|
| Takt | 60.8 mm |
| Stupanj kompresije | 13.4 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 46 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Kokusan |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Radni obujam | 449.3 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 48 mm |
| Put | 305 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 300 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 21 inč |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 19 inč |
| Širina | 825 mm |
| Visina | 1270 mm |
| Međuosovinski razmak | 1485 mm |
| Visina sjedala | 945 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 104.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.01 l |
Цена Beta RX 450 4T
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Beta RX 450 4T Историја
Beta RX 450 4T 2026

449.3 ccm
104 kg
Beta RX 450 4T 2025

449.3 ccm
104 kg
867.403 RSDавг. тржишна цена
Beta RX 450 4T 2024

449.3 ccm
104 kg
942.214 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Beta RX 450 4T
ФАК Beta RX 450 4T
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Beta RX 450 4T?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Beta RX 450 4T s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 890.240 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Beta RX 450 4T ili motocikl KTM 450 EXC-F?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Beta RX 450 4T?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala Beta RX 450 4T.
- Koliko je popularan motocikl Beta RX 450 4T?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Beta RX 450 4T.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.













