Indian Sport Chief 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Indian Sport Chief 2023 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
A bike that combines sport and cruising - that is the goal of Indian Motorcycles. The test shows that the new Sport Chief is surprisingly sporty to ride, because the suspension and brake components can score points on the country road. The engine with its three riding modes is also convincing and inspires with great responsiveness and a powerful torque wave. This makes the new Sport Chief a cool all-rounder for all cruiser fans with sporty ambitions.

Кључна спецификација Indian Sport Chief 2023
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 103.2 mm |
| Takt | 113 mm |
| Snaga motora | 88 KS |
| Okretni moment | 162 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3200 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Stupnjevi | 49 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 1890 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Promjer | 43 mm |
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 100 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 28 stupanj |
| Trag | 111 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Poluklizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 130 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 180 mm |
| Visina stražnje gume | 65 % |
| Promjer stražnje gume | 16 inč |
| Dužina | 2301 mm |
| Širina | 842 mm |
| Visina | 1270 mm |
| Međuosovinski razmak | 1640 mm |
| Visina sjedala | 686 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 302 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 311 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.1 l |
| Raspon | 279 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 129 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 5.4 l / 100 km |
Oprema
| Oprema | Povezivost, Sustav bez ključa, LED farovi, TFT zaslon |
|---|
Цена Indian Sport Chief
Indian Sport Chief Историја
Indian Sport Chief 2025

88 KS
1890 ccm
302 kg
Indian Sport Chief 2024

88 KS
1890 ccm
302 kg
3.216.276 RSDавг. тржишна цена
Indian Sport Chief 2023

88 KS
1890 ccm
302 kg
3.088.420 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Indian Sport Chief
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Tourer and cruiser
High mileage and cool looks are very important, wet grip is just as welcome. The focus is on touring suitability and less on sportiness.
ФАК Indian Sport Chief
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Indian Sport Chief?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Indian Sport Chief s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 2.653.030 RSD uz prosječnu kilometražu od 612 km.
- Koji je bolji? Motocikl Indian Sport Chief ili motocikl Harley-Davidson Sportster S RH1250S?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Indian Sport Chief?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Indian Sport Chief.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Indian Sport Chief? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2023, stabilnost cijene motocikla Indian Sport Chief bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je +11 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Indian Sport Chief?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Indian Sport Chief. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Indian Sport Chief Слике
Извор: 1000PS











































