KTM 50 SX FACTORY EDITION 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација KTM 50 SX FACTORY EDITION 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 39.5 mm |
|---|---|
| Takt | 40 mm |
| Sustav za gorivo | Rasplinjač |
| Pokretač | Udar |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | Miješano |
| Radni obujam | 49 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
| Promjer | 35 mm |
| Put | 205 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 185 mm |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga, Središnja ispušna cijev |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 66 stupanj |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 160 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 160 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 60 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 100 % |
| Promjer prednje gume | 12 inč |
| Širina stražnje gume | 2.75 mm |
| Promjer stražnje gume | 10 inč |
| Međuosovinski razmak | 1032 mm |
| Visina sjedala | 665 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 41.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 2.3 l |
Цена KTM 50 SX FACTORY EDITION
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
KTM 50 SX FACTORY EDITION Историја
KTM 50 SX FACTORY EDITION 2026

49.9 ccm
43 kg
594.563 RSDавг. тржишна цена
KTM 50 SX FACTORY EDITION 2025

49.9 ccm
42 kg
581.837 RSDавг. тржишна цена
KTM 50 SX FACTORY EDITION 2024

49 ccm
41 kg
551.865 RSDавг. тржишна цена
KTM 50 SX FACTORY EDITION 2023

49 ccm
41 kg
571.727 RSDавг. тржишна цена
ФАК KTM 50 SX FACTORY EDITION
- Koji je bolji? Motocikl KTM 50 SX FACTORY EDITION ili motocikl KTM SX-E 5?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 50 SX FACTORY EDITION?
- U usporedbi s drugim Motocross motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala KTM 50 SX FACTORY EDITION.
- Koliko je popularan motocikl KTM 50 SX FACTORY EDITION?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom KTM 50 SX FACTORY EDITION.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
KTM 50 SX FACTORY EDITION Слике
Извор: 1000PS


















